Kontaktai

Panevėžys
Įmonės kodas:  168681912
PVM mokėtojo kodas: LT686819113
AB SEB bankas:
LT947044060002678031
Šiaulių bankas:
LT797181500019467949

Paslaugos

Valdas Petrutis
Metalo lakštų pjovimas plazma ir dujomis

El. paštas: gamyba@maridana.eu
Mob. +370 618 33074

Parduotuvė

Povilas Gabrys
Panevėžio filialo vadybininkas

Tel. +370 45 578 331
Tel. +370 45 578 457

Donatas Kurkauskas
Panevėžio filialo vadybininkas

El. paštas: donatas@maridana.eu
Mob. +370 620 81828
Tel. +370 45 578 457
Tel. +370 45 578 331

Deividas Gabrys
Serviso inžinierius

El. paštas: deividas@maridana.eu
Mob.
+370 698 14317

Administracija

Paliūniškio g. 6B,
LT-35114 Panevėžys, Lietuva
Tel. +370 45 575 771
Tel. +370 45 575 772

Buhalterija

El. paštas: buhalterija@maridana.lt
El. paštas: remigijus@maridana.lt
Mob. +370 615 55601
Mob. +370 682 21710
Tel. +370 45 575 772

Algimantas Gabrys
Direktorius

El. paštas: agabrys@maridana.lt
Tel. +370 45 575 771
Mob. +370 68 770 313

Juozas Petrutis
Direktorius komercijai

El. paštas: petrutis@maridana.lt
Tel. +370 45 575 779
Mob. +370 68 635 525

Jonas Abloževičius
Prekybos padalinio vadovas

El. paštas: jonas@maridana.eu
Mob. +370 682 19569
Tel. +370 45 578 331
Tel. +370 45 578 457

Mantas Juška
Pirkimo vadovas-inžinierius

El. paštas: marketing@maridana.lt
Mob. +370 686 55475
Tel. +370 45 575 773

Klaipėda
Tilžės g. 60,
LT-91108 Klaipėda, Lietuva
Tel. +370 46 300 350

Pavel Demidov
Klaipėdos filialo vadovas

El. paštas: klaipeda@maridana.lt
Mob. +370 686 83155

Vidmantas Vitkevičius
Klaipėdos filialo vadybininkas

El. paštas: vidmantas@maridana.eu
Mob. +370 618 33076

Edmundas Bungarda
Klaipėdos filialo vadybininkas

El. paštas: edmundas@maridana.eu
Mob. +370 686 06543

Turite klausimų? Rašykite mums!

Fields marked with an * are required
logo
logo
logo
weldinggroup
logo
logo
logo
logo
object
magmaweld